Wątek: DnD 4 edycja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2009, 19:59   #71
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Teamwork, człowieku, teamwork. Postać ma być częścią drużyny.
Ja tam gram nawet pomimo niezbalansowania klas. ALe to już raczej rozmowa podchodząca pod inny temat, więc nie będę tego tutaj kontynuować pod czujnym okiem moderacji :P Jakby co pw.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Mhm... wiesz, jak na takich ludzi mówi się w internetowym żargonie? 'H4t3r'. Nie znasz się, to się chętnie wypowiesz. Uważasz, że gra ssie, wymieniając powody, które świadczą, że w ogóle nie zadałeś sobie trudu żeby się w nią zagłębić. Popisujesz się nie znajomością mechaniki gry, jednocześnie twierdząc, że jest zła.
Wyrażenie, że ssie może nie było najtrafniejsze i lepiej byłoby użyć, że JA JEJ NIE LUBIĘ, ale do tego się właśnie sprowadzają wszystkie moje posty na ten temat. Ustalmy w takim razie wersję, która nie wywołuje burzy na forum - nie ssie, ale bardziej odpowiada mi 3.5

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Nie zrozum mnie źle. Dokładnie, ale to DOKŁADNIE tak samo kiedyś mówiłem, tak samo mój nowy MG, moi nowi współgracze, i mój nauczyciel historii. Podejrzewam, że tak jak oni, kiedyś się przekonasz.
No i ja tak właśnie mówię po przeczytaniu podręcznika i po jednym encounterze celem wypróbowania.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Albo przynajmniej przestaniesz bezmyślnie hejcić, z nieśmiertelnym 'Bo nie ma dżemu'
Nie nazwałbym tego bezmyślnym gadaniem tylko raczej wyrażeniem subiektywnych odczuć względem gry, w której specem być nie muszę, żeby wiedzieć jakie na mnie zrobiła pierwsze wrażenie.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
BTW, nie wiedziałem, że jest on znany również na LI?
Na LI na szczęście nie Ale wystarczająco poznałem go na DnD.pl i na Polterze, żeby cieszyć się, że chociaż to forum jest wolne od niego.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Również pozdrawiam Do zobaczenia w Ognistych Nożach
Hehehe... Cóż mam rzec... pomimo naszej pasjonującej rozmowy... i pomimo początkowego uprzedzenia potencjalnego mg do potencjalnego gracza, jak tam sobie chcesz :P Tylko, że ograniczenie do max 2 klas podstawowych i 1 prestiżówki + braku potwornych ras i szablonów mocno ogranicza zapędy takie jak opisywałeś. Podobnie jak fakt, że mechanika tam będzie stosowana w znacznie ograniczonym zakresie jako, że to debiut. Ale jeśli postać byłaby dobra... w końcu co innego kłócić się o pierdołę, a co innego jakość gracza.

Cytat:
Napisał fleishman
Dobrze powiedziane i tylko dlatego ten post zostaje. Proszę o uspokojenie się, po raz ostatni. Następnym razem będę musiał być niemiły.
Ja już skończyłem. Więcej posta na ten temat nie będzie z mojej strony, przynajmniej w tej dyskusji To jest dyskusja bardziej o gustach, a o tym się podobno nie powinno dyskutować. Zresztą widać co z takiej dyskusji wychodzi.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline