Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2009, 14:47   #12
Demon Lord
 
Reputacja: 1 Demon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodze
Mistrz wszedł do kabiny a zaraz zanim jego uczeń. Gdy Radian zamknął za sobą drzwi Redav zaczął mówić.
-'Znamy się już trochę, Radianie...' - Powiedział po czym odwrócił się w stronę ucznia.
-'Mam dla ciebie pewne zadanie, jako iż wiem że mogę ci zaufać powierzam je tobie'
- Ściągnął kaptur z głowy i mówił dalej
-'Mam pewne przypuszczenia co do Aury Ciemnej Strony, ale nie o tym chciałem rozmawiać'- Zamilczał na chwile by wziąć oddech
-'Nasz akolita....Wedge.... nie podoba mi się on...zdolni akolici mają pewne tendencje...'-Powiedział po czym zrobił kilka kroków
-'Chciałbym żebyś się mu bliżej przyjrzał....najlepiej gdybyś miał go na oku przez całą naszą misje, a w szczególności gdy będzie on miał kontakt z ciemną stroną, nie chcemy by wydarzyło się coś nieprzewidzianego '
-'Pewnie zadajesz sobie pytanie czemu nie mogę się zająć tym osobiście ??'
-Uśmiechnął się, co w jego wypadku zdarza się bardzo rzadko
-'W czasie misji może zajść konieczność rozdzielenia się....a poza tym uważam że to świetny sposób na trening'.
-'To wszystko, jeżeli chcesz coś dodać, mów śmiało'
-Gdy skończył zarzucił na głowę kaptur i czekał na odpowiedź Radiana
 
Demon Lord jest offline