Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2009, 16:35   #21
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Mam niekłamane przekonanie, że ktoś tu czegoś nie przeczytał. Pozwolę sobie wyjaśnić więc jeszcze raz. Nikt nie ma pretensji do Ciebie Merill, że Cię nie było, tylko do Waszego ustalenia, że piszecie wyłącznie na przemian. Ciebie nie było, Hyde wszakże był ciągle na forum i dał wyraźnie do zrozumienia, że napisałby, ale nie może, bo wiąże mu ręce to ustalenie. To się kupy nie trzyma.

Przecież jest oczywistością, że są sprawy ważniejsze od grania i kurs należy do nich i nie powiedziałbym marnego słowa, gdybyś tylko Ty był GMem. Ale przecież kurs nie miał znaczenia, skoro ciągle był dostępny drugi GM, czyli Hyde. Przecież chyba lubicie się i ufacie sobie, chyba wspomagacie siebie nawzajem, skoro zdecydowaliście się na wspólne prowadzenie.

Jeżeli chodzi o "trzymanie siłą", to zakładam, że ta niemiła uwaga w stosunku do graczy, którzy się naharowali nad kp, Ci się przypadkiem niechcący wymknęła.

Opinia Kutaka jest ... cóż, jego prywatna opinią, nic mi do niej, poza tym, że jeżeli chodzi o "czepiactwo dla czepiactwa" jest kompletnie nieprawdziwa. Ponieważ sformowałem tą wcześniejszą opinię na temat podziału pracy pomiędzy GMami przekonany po prostu, ze znacznie sensowniejszy będzie nie tak sztywny podział kolejności postowania, to chyba najlepiej wiem, co wtedy myślałem i co było moim zamiarem. Nie Kutak tylko ja.

Dzięki Discordio za wyrażenie opinii, według mnie nie tylko wyważonej, ale ogólnie prawdziwej. Rzecz oczywista w kategoriach ogólnych, nie mówię o tym konkretnym przypadku i nie sądzę, żeby Discordia mówiła.
 
Kelly jest offline