Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2009, 10:05   #30
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
- Wodne łózko - nie do końca udawany zachwyt zabrzmiał w głosie Duncana. - Zawsze chciałem takie mieć...

Rzucił się na łoże obok Wilczki, co spowodowało, że dziewczyna wyskoczyła w górę, prawie jak na trapezie.

- Świetna zabawa - powiedział, gdy powrót Wilczki na łóżko spowodował falowanie całej powierzchni i prawie wrzucił dziewczynę w jego objęcia.

- Nigdy nie spałam z elfem - stwierdziła Wilczka, przeciągając się w rozkoszny i równocześnie zachęcający sposób.

Duncanowi w niczym to nie przeszkadzało. Wprost przeciwnie.

- Zawsze musi być ten pierwszy raz - powiedział, delikatnym ruchem przeciągając po kształtnym biodrze dziewczyny. - Ja też nigdy nie spałem z tak uroczą istotą, jak ty.

- A w ogóle... - Dłoń powędrowała w górę, ku równie kształtnym, lecz jeszcze bardziej pociągającym krągłościom. - Po co miałbym się ruszać z tego pokoju, skoro jestem w takim ciekawym towarzystwie...

Dłoń zatrzymała się na jednej ze wspomnianych wcześniej krągłości, wprost stworzonej do tego, by cieszyć oczy. I nie tylko oczy.

- Jak możesz sądzić, że chciałbym gdzieś iść, skoro ty tu jesteś...

Delikatnie pocałował wnętrze dłoni Wilczki.

- Żadna siła mnie stąd nie ruszy, moja droga.

~ I żadna siła nie zdoła mnie tu zatrzymać. ~ W jego oczach zapłonęły złe płomienie. ~ Oprócz ciebie...

Płomienie zgasły i pozostało czułe ciepło.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 24-03-2009 o 10:34.
Kerm jest offline