Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2009, 12:15   #15
NHunter
 
Reputacja: 1 NHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemu
Sunne przysłuchiwał się rozmowie. Zanim zdążył odpowiedzieć na pierwsze pytanie, padło następne. Postanowił więc odpowiadać po kolei.

- Co do pierwszego pytania... Bracia. Wybacz, ale źle mi się to jakos kojarzy. Oczywiscie, za nic nie zostawiłbym na polu walki towarzyszy, nie dałbym im zginąć. Prędzej zmarłbym sam. Chociaż honor stawiam na bardzo wysokim miejscu. Pewnie tak jak większosć ludzi... mojego pokroju.

Przez chwilę myslał nad swoją przeszłoscią. Honor. Niestety nie dla wszystkich się liczył. Po chwili jednak zdał sobie sprawę, że należy odpowiedzieć na kolejne pytanie.

- Umiem walczyć. I podobnie jak Bru cenię sobie kontakt z przeciwnikiem. Szkoliłem się w szermierce i wydaje mi się, że mam do tego dryg. Nigdy nikt za mnie nie walczył i póki mogę trzymać broń - nikt nie będzie. Gdzie podziałby się mój honor, gdybym za grubymi murami się krył lub za scianą, innych wysyłając na smierć? Niestety, broni nie mam. Sprzedałem moją szablę, aby móc wyrwać się z tej skały i rozpocząć nowe życie na innej, bardziej goscinnej, planecie. Niestety, o ile na wydostanie się z tej zamarzniętej skały powinno wystarczyć, to wątpię, żeby było mnie stać na osiedlenie się na stałe w jakichs godnych warunkach na jakiejkolwiek planecie. Myslę jednak, że nidługo będę musiał wybrać się do tego handlarza i odkupić broń. Lub znaleźć nowego...
 
NHunter jest offline