Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2009, 13:06   #8
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
To ja prosiłbym o odpowiedź na takie pytanka:
1. Czy ja dobrze rozumiem, technika w Skrzydlatych znacznie wyprzedza tą na Ziemi, tak? Mają tam telefony, lodówki, pizzerie i prezerwatywy podczas gdy na ziemi krzeszą (tak to się odmienia??) ogień pocierając o siebie dwa kamyki?
2. Jak skrzydlaci i ludzie się porozumiewają? Czy posługują się tym samym językiem? Czy to oznacza, że na całej Ziemi ludzie mówią tylko w jednym języku? I co z pisaniem? Czy nasi "Aniele" umieją pisać? To będzie niezły szpan, w tych czasach mało kto pisał, można będzie na to wyrywać laski?
3. Czy każdy Skrzydlaty posiada umiejętności walki i umie miotać czarami? Chodzi mi o to, czy jako urzędas lub hydraulik mogę przywołać sobie katanę lub spopielić czarem jakiegoś luda?
4. Sami sobie wymyślamy czary a Ty tylko je równoważysz? Są jakieś ograniczenia co do skutków czarów? Można kogoś uśpić, przejąć nad nim kontrolę, rozerwać mu wnętrzności z odległości 10 metrów?
5. Rozumiem, że w "Historii" opisujemy całe nasze życie, nie tylko co przeskrobaliśmy.
6. Pisałeś, że Skrzydlaci niewiele wiedzą o ludziach i ich Ziemi. Co dokładniej wiedzą? Wiedzą, jak zachować się w towarzystwie? Wiedzą coś o Ziemskiej drabince społecznej? Czy będą umieli się tam jakoś zachować, czy będą kompletnie zagubieni i ogłupieni?
7. Czy można jakoś poznać, że dana osoba jest Upadłym Skrzydlatym? Czy wygnani Skrzydlaci mogą się jakoś rozpoznać? Czy ich wygląd zmienia się po zesłaniu na ziemię? Oprócz skrzydełek, oczywiście.
8. Czy walka będzie konieczna? (Wiem, to chyba najgłupsze z pytań)

To chyba wszystko, jak na razie. Wybacz upierdliwość, Szarlej
 
Baczy jest offline