Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2009, 15:08   #19
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
// To wkleimy przed Twoją wypowiedzią nhunter. //

Vorox przez dłuższą chwilę bawił się bronią towarzysza, oglądał ją i ważył w rękach. Była lekka, bardzo lekka jak na materiały z których jest zrobiona. Na pierwszy rzut oka zdawała się o wiele bardziej ozdobna, niżeli bojowa, jednak bliższe oględziny przyniosły miłą niespodziankę. Nie chcąc za bardzo mieszać się w rozmowę powiedział lekko przyciszonym głosem:

- Całkiem przyzwoite ostrze. Co prawda nie tak lekkie, jak kościane, ale i tak bardzo przyjemne. Nie uważam jednak, żeby te wszystkie błyskotki i wstążki były konieczne. Łatwiej to wszystko w coś zaplątać, niż zastosować w jakikolwiek przydatny sposób. Chyba, że będziesz chciał tam przywiązać nimi jeszcze jakieś koraliki. - Zaśmiał się gardłowo ze swojego żartu. - No i jeszcze cały ten pojemnik, ale mimo to nadaje się do przyzwoitej walki.

Podał broń młodemu chłopakowi.

// Poniżej do edytuję zaraz tekst między waszymi wypowiedziami jeszcze. //

- Tak, zdecydowanie wolę walczyć gołymi rękami. Szkolili mnie w walce glankeshem, jednak powiedziałbym, że jestem niepraktykujący, jeśli rozumiecie co mam na myśli. Glnkesha używam do zadawania ostatecznego ciosu, jeśli już muszę zabić. Nie lubię sprawiać cierpienia, kiedy zabijam. W ogóle wolę nie zabijać, jeśli jest inna opcja.

// Teraz już powinno być wszystko po kolei . Wybaczcie zamieszanie, ale nie miałem czasu odpisywać od razu. W zamian za to wezmę na siebie poskładanie tego w jeden post i prześlę do was w całości posklejane na końcowe poprawki, każdemu po kolei żeby nie wchodzić sobie edycją w drogę przy jednoczesnym poprawianiu, a na koniec podeślemy Tadeusowi całość. //
 

Ostatnio edytowane przez QuartZ : 24-03-2009 o 15:16.
QuartZ jest offline