Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2009, 13:04   #20
morti
 
morti's Avatar
 
Reputacja: 1 morti nie jest za bardzo znanymorti nie jest za bardzo znanymorti nie jest za bardzo znanymorti nie jest za bardzo znany
muzyka taka
YouTube - Anti-Flag - "Welcome to 1984"
(Sory za poprzednie błędy i całą resztę ale się spieszyłem)
Po wylądowaniu Morti podszedł razem z ,Redavem Ardenem i Radianem do ruin,
nagle wyjechał z nich stary,zepsuty droid R2 podjechał do grupy i wyświetlił komunikat:Nazywam się...trzask... Skywalker. Tutaj...trzask... Sith i ich bazę....trzask... Jeźdźcy Zemsty...trzask... Wiadomość...trzask...Wiadomość...trzask...Wiad omość....trzask...wiadomość....trzask
Po wysłuchaniu wiadomości Mistrz Arden powiedział do niego
"Morti zabierz tę jednostkę na statek, poczekamy na flotę, tam na pewno uda się odczytać więcej informacji, zostań na statku, i powiadom mnie natychmiast jak tylko flota przybędzie na orbitę. Priorytetem jest aby, przysłali tu przynajmniej dwa oddziały żołnierzy, oraz kilku techników. Dobrze było by także zabezpieczyć teren i wysłać oddział na wstępny zwiad po planecie. Zanim przybędzie flota, przeszukamy dokładniej te zabudowania, zastanawia mnie czy wiadomość została nagrana tu czy tylko robot tu się znalazł, sam budynek wygląda na albo stary magazyn, albo na złomowisko."
Morti odpowiedział
-Dobrze Mistrzu już wracam na statek.
Po powrocie powiedział do Wedge.
-Podobno uczysz się napraw,czy mógłbyś naprawić tego droida?
Potem wysłał wiadomość do Ardena
-Mistrzu wróciłem na statek,poprosiłem Wedge żeby naprawił tego robota mam nadzieje że go nie zepsuje.
Po czym się rozłączył i poszedł poczytać.
Skończył bo przyleciała flota znowu wysłał wiadomość do mistrza Ardena
-Mistrzu flota jest na orbicie,chyba mają tam odziały o których mówiłeś po czym się rozłączył.
 
morti jest offline