Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2009, 19:32   #408
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
- Nie obchodzi mnie czy tu pasuje czy nie, mamy tu swoje interesy i tyle.
- I dlatego chcesz wpaść jak burza do domu hrabiego i zażądać zdjęcia klątwy!? Myślisz, że będą wdzięczni jakiemu drowowi, który na dodatek groził wielmoży!?
- Przecież tamtych łowców załatwił tygrys, którego chcieli upolować i go nie docenili
- Hmmm w sumie racja... – speszyła się.
- A młody niech lepiej dla własnego dobra trzyma język za zębami, bo żadna klatka mu nie pomoże
- Rozejrzyj się! – jęknęła Kiti. – Jesteśmy w ludzkim mieście, nie w podmroku, tylko ty, twoje sejmitary i wróg! Maja tu takie coś co się nazywa straż, loch i gilotyna! I nie jeden Taki Jak Ty się o tym przekonał! Nie chce ci grozić, próbuję bronić naszego wspólnego interesu, nie chcę, żebyśmy działali na ślepo i bez zastanowienia!!!
Drow stał się agresywny. Z pewnością mroczni bogowie gdzieś w odmętach chaosu ślinili się właśnie, zachwyceni i podrajcowani, Kiti jednak była przerażona ale i zła.
- Powiesz, że nie mogę tak chodzić i co mnie zmusi do wyczyszczenia zbroi? Słowo?
- Mam nadzieję, że nikt cię nie zmusi, Dirith! Ale mogą próbować, a tego nie chcemy!
- Nic tylko byście gadali, jakby słowa zastępowały czyny.
- A ty co wyczyniasz!? Chodzisz wokół ot tak i myślisz że po prostu dostaniesz to czego chcesz, tylko dlatego że tego chcesz i że umiesz walczyć sejmitarami!? – wybuchła. – Nie ty jeden umiesz walczyć, strażnicy też potrafią, a ich jest tu więcej!!! Przez twoją dumę zarżną nas wszystkich! – westchnęła z rezygnacją.
- Mamy trop, jesteśmy blisko i można go sprawdzić od razu więc nie ma po co tracić czas. A jak się okaże że to on nie da rady, to dopiero się szykować już do dalszego szukania
- Tak, jak już będziesz siedział w lochu, przykuty do muru! - prychnęła.
- Przeszkadza Ci ta krew na moim ubraniu? To ją wyczyść.
Mroczni bogowie musieli paść, piejąc z zachwytu, ale Kiti zzieleniała na twarzy i nastroszyła się niemal niczym wilczyca.
- A chodź sobie brudny! – fuknęła, tupnąwszy ze złości.
Zamaszyście odwróciła się do drowa żabowatym tyłkiem.
- My, tu na powierzchni, przynajmniej się myjemy! – ruszyła na poszukiwania łaźni.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline