Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2009, 21:38   #130
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X wtrąc dla Szamila
- Tak, zabije mnie, zabij jak morderca.
- oboje wiemy, że tego nie zrobię. Jeszcze. Właściwie, chcę tylko tego, co moje – uśmiechnął się znacząco.
Zdumiony, otworzył szerzej oczy i potrząsnął głową.
- Widzę, żeś wydoroślał... – mruknął.
- Daj mi chwilę na pozbieranie się, daj mi żelazo do ręki.
- Chętnie, ale widzę, że zapodziałeś gdzieś swój miecz, Synku ;3
Szlag by!!! Twój miecz! Tamci... ten mag i dziad w lisiej czapie, zabrali twój miecz!!!
- Więc bez zbędnych ceregieli... – uniósł miecz, powoli, niby leniwie, przydepnął stopą twoje ramię i przymierzył się do odrąbania go.
Rozległ się wściekły syk. Z krzaków wyłonił się wielki pająk.
- Idź, malutki, idź... – uśmiechnął się kąśliwie Berithi.
Pająk strosząc się wycofał się powoli.
* * *
- Kra-kra...!
- Hm. Ładna przemowa, czyż nie?
Dark star by =aphostol on deviantART

- Don`t.
Berithi znieruchomiał.
- Daj mu miecz.
- A...?
- Give... him... the sword. MY sword! ;3
- But…?! Why?
- For fun!;3

Ilustration 3 by ~Louis1795 on deviantART

- Strach cię obleciał, staruszku?;3
* * *
Berithi zmarszczył twarz w grymasie dyskomfortu i niezadowolenia. Powoli cofnął się, odstępując od ciebie.
- Wstań zatem.
Poczułeś gwałtowny przypływ sił, przyspieszony i bolesny acz energetyzujący proces gojenia się poważniejszych ran. Berithi skinął mieczem w bok. Ujrzałeś miecz wbity w pień drzewa, wcześniej go tam nie było!

Stary miecz by ~Nithug on deviantART

- Nie. To nie prezent. To twoja śmierć. Twoja odwaga cię zabije, Samaelu – uśmiechnął się Berithi.
Wstałeś. Wyszarpnąłeś ostrze z pnia.

Sword by ~Ameba on deviantART

- Tu można ginąć wiele razy. Ciekawe czy za każdym razem będziesz miał ten sam wyraz twarzy konając...?
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline