Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2009, 19:36   #5
Hirin
 
Hirin's Avatar
 
Reputacja: 1 Hirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłość
Hmm, miałem w założeniach mechanikę bezkostkową, ale... No ona chyba nie ujdzie... Co do tej sumy, miałem na myśli wszystkie punkty atrybutu. Przejęzyczyłem sie. Tak, taka postać by nie rozchyliła tych krat - a czy my czasami możemy rozchylić kraty, a czasami nie możemy? No prawda nauczyciel jest "nieco" oklepany. Tutaj mam kolejny pomysł - gracz osiągnie coś powyżej tego co osiągał dotychczas, wtedy dostaje dodatkową umiejętność/stopień w umiejętności. Z większą ilością stopni to jest rawda. Też mi się wydawało że jest ich za mało. A o tych innych.. To o pisaniu programów to był przykład bardzo ogólny : Ja mam pomysł na coś co by się nazywało drzewo umiejętności czylui np. Korzystanie z komputera (podstawowy), prowadzi do Korzystanie z komputera (przeciętny) prowadzi do programowanie c++ (podstawowy) albo programowanie pascal (podstwawowy) który prowazi do np. korzystanie z komputera (średnio zaawansowany) itp. A co do tych ksiąg mogłobybyć jak z umiejętnościami, tyle że coraz truddniej. Co do k6 wszystko gra. Tylko jak rogrywać KAŻDY test za pomocą k6?
 
__________________
Wenn ich
Träne dein Herz
und wenn es raubt dir den Kopf
Ich sehe dich deine Seele fliegen?
Hirin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem