Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2009, 13:51   #47
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dopiero teraz zauważyłem, że ktoś odpisał w tym temacie... Szybki jestem, nie?

Cytat:
Los jest iluzją. To, że nie wiem jak zginę, nie przeczy temu, a tylko potwierdza moją terorię (wiem, że zaczynam gadać, jak nawiedzony ).
Szczerze? Tak, zaczynasz gadać jak nawiedzony

Właśnie to, że nie wiemy co się stanie, jest podstawą losu...

Cytat:
Postronny obserwator, znając tor ruchu menela i tramwaju, oraz ich prędkości, może obliczyć, czy się spotkają, i jakie to będzie miało skutki.
Haha! Wiesz Prabar, teraz to już się kompromitujesz totalnie! Tor ruchu menela! To jest już śmieszne
Przecież zataczanie się to ruch nieregularny, którego przewidzieć się nie da Raz odchyli się od pionu bardziej, raz mniej

Tak, w przyszłości komputer powie mi: "To tyś jest najzdrowszy w świecie, lecz zachorujesz jutro, więc weź zwolnienie już dzisiaj!"
Kompromitacja

Cytat:
Jednak informacja dla jadącego samochodem, że za pięć minut spadnie w przepaść, bo ma zbyt dużą prędkość, może nań wpłynąć, co zapobiegnie tragedii.
Pfff... Weź mnie nie rozśmieszaj Każdy kierowca widząc przepaść, sam zwolni i zahamuje

Cytat:
Nie wierzę w przeznaczenie, tylko w poznawalność iluzorycznego losu.
Ale taka uwaga:

PRZEZNACZENIE = LOS (identyczne równanie: 0=2)

Takie równanie nie zachodzi. Jest sprzeczne. Ja również nie wierzę w przeznaczenie, o czym już mówiłem. To jedno stwierdzenie sprawia, że cały twój ostatni akapit był nie potrzebny.

Wojox, to już przesada A kapitalizm jest rzeczywiście rzeczą pewną.

Worm, dobrze, że dałeś w cudzysłów słowo "naukowy"

Jeżeli rok 2012 jest prawdziwy, to spodziewam się uderzenia komety, a nie jakichś niewyjaśnionych naukowo twierdzeń, natomiast w dalszym czasie, jest to efekt cieplarniany.

To raczej tyle o końcu świata.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline