Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2009, 18:35   #50
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ja nie uważam, że los rządzi światem, ale ma na niego duży wpływ i tyle...

Nad przepaścią? No to chyba musi latać
Rozumiem, że chodziło co o jazdę na skraju przepaści, w pobliżu przepaści, na jej obrzeżach... Wtedy też kierowca zdąży zareagować, chyba, że byłby to Stivie Wonder

Haha! Fakt, Euro 2012 Wtedy będzie koniec świata, bo Polska walnie jeden wielki, facepalm, bo skompromitujemy się w oczach Europy i Świata

Koniec świata to kwestia przereklamowana i bynajmniej jeżeli się stanie, to wcale nie będzie to z powodu biblijnego potopu ani innych głupot.
Jak powiedział Albert Einstein: "Nie wiem czym ludzie będą walczyć w III Wojnie Światowej, lecz IV odbędzie się za pomocą kijów i pałek."
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline