Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2009, 18:58   #19
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Kapłan odchrząknął coś niezrozumiale jak by zabrakło mu słów, po czym Krasnolud przeklął w jeden z ohydniejszych (oczywiście znanym w całym Imperium) przekleństwem, splunął kapłanowi prosto na buty i wyszedł z budynku. Kapłan za to jakoś się tym nie przejął. Po prostu odwrócił się do Was i chociaż widzieliście doskonale w jakim jest humorze spokojnie, niemal z uśmiechem odpowiedział.
- Witam, witam... bardzo dobrze. Mało dzisiaj odważnych młodych ludzi.
Przestąpił z nogi na nogę.
- Jednak nie tak szybko, powiedźcie mi kim jesteście, czym się zajmujecie, skąd wiecie, że możecie mi się przydać i że podołacie? Kwestie oczywistej zapłaty obgadamy za chwilę.
Kapłan poszedł do pierwszych, dużych drzwi, otwierając zaprosił Was do środka gestem. Gdy wszyscy usiedliście podał Wam w dużych kubkach coś gorącego i dziwnego w smaku do picia, jednak całkiem dobrego.
- Musicie wiedzieć, że szlaki nie są już tak bezpieczne jak wcześniej. Przez ten księżyc strażnicy dróg nie chcą wychodzić ze strażnic. Czysta anarchia.
Kapłan wziął potężny łyk owego płynu robiąc małą acz efektowną pauzę.
- To już nie to samo co kiedyś. Gdyby ogłosić wojnę z orkami były by setki chętnych. Jednak gdy w grę wchodzi chaos każdy chowa się w najciemniejszym koncie pokoju. Uprzedzając Wasze pytanie. Nie, nie wiem czy to na pewno chaos, to możliwe, jednak nie pewne. Tak więc powiedźcie mi czym się zajmujecie i skąd wiecie, że się nadajecie. Zdajecie sobie chyba sprawę, że dla miasta to ważna misja. Trzeba uspokoić mieszkańców bo kiedyś się złamią i mogą wybuchnąć zamieszki.


Proszę o umieszczenie w swoich postach opis wyglądu postaci, żeby inni gracze wiedzieli jak wygląda wasz bohater
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline