Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2009, 22:24   #101
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
- Jesteście beznadziejni. Zabili ich, i co z tego? może byli bezbronni i tego się nie pochwala, ale jeśli to klasyfikuje ich jako sithów, to dlaczego nie zaatakowali Ciebie tylko starają się Ciebie uspokoić i dalej są po stronie republiki ? Nieważne, zaszlachtujcie się nawzajem, ale najpierw złóżcie mi raport żebym mógł przekazac go radzie.-"Jacy oni teraz wydają mi się żałośni. O to wielcy rycerze zakonu jedi, którzy jakoś zostali awansowani na rycerzy i padawanów...no dobra na padawanów to zasługują." Stał tak i patrzał.

wiadomośc do Mg co robie:Prubuje przyicągnąc do mnie ich miecze świetlne. Chyba że nie jestem dostatecznie ..."poteżny" by to zrobić. Chciałbym zauważyć, że są pochłonięci kłotnią.:P
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline