Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2009, 22:55   #19
Penny
 
Penny's Avatar
 
Reputacja: 1 Penny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemu
Nie wiem kiedy się pojawił, ale się pojawił. Pierwszy odcinek trzeciej serii sympatycznego serialu jakim jest produkcja BBC - Robin Hood. Szczerze mówiąc, gdy obejrzałam dwa poprzednie sezony byłam zachwycona. Twórcy serialu potraktowali wiele wątków z przymrużeniem oka i chwała im za to! Świetnie się bawiłam, oglądając kolejne odcinki. Jak będzie z najnowszym sezonem? Nie wiem. Bez uroczej Lucy Griffiths w roli Marion produkcja straciła dla mnie wiele uroku (tym bardziej, że uśmiercili Marion w tak żałosny sposób). Cóż, wystarczy mi tylko czekać na kolejne odcinki .

Wracając do Dollhouse. Serial coraz bardziej mi się podoba, intryga się zazębia i klaruje. Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej .
 
__________________
Nie rozmieniam się na drobne ;)
Penny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem