Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2009, 02:41   #3
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Nie przeczę, wyraźnie podałem swoje skąd czerpałem informacje, nie piszę studium historycznego (bo kto by to czytał ?) tylko artykuł na forum RPG o brawurowej akcji, który ma się czytać w miarę lekko, łatwo i przyjemnie.


Gdybyś przyjrzał się dobrze rysunkowi ujrzałbyś na nim lokalizację 5 baterii artylerii przeciwlotniczej, a ja pisze o jednym karabinie. Niewiele się zgadza się w historii zdobycia tego fortu, ale jakaś wersję trzeba przyjąć.

Spotkałem się z liczba 1185 wziętych do niewoli oraz 200 rannych i zabitych ale jak wspomniałem wcześniej... A rozbieżności w ilości poległych i rannych są i po stronie niemieckiej np pada liczba 5 i 20 a nie tylu ilu napisałem.

Nie podałem nigdzie daty ani godziny poddania fortu, wiki podaje 7.00, spotkałem się z 15.30 i ta wydaje mi się rozsądną. Tyle tylko że w tekście nie podałem żadnej jak zapewne zauważyłeś.

Dzięki za uwagi, ale to nie reguła Zakonu Krzyżackiego na przykład i nie mam zamiaru tu kruszyć kopii o cokolwiek, bo świadom jestem błędów.

A swoje źródła możesz podać tak przy okazji.

Pozdrawiam
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem