Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2006, 14:54   #10
Bladowicz
 
Reputacja: 1 Bladowicz ma wyłączoną reputację
Kampanie można podzielić na cykl przygód. (zazwyczaj)
Np. Gdy grałem kiedyś w, jeżeli dobrze pamiętam, Maski Nyarlatothepa, MG podzielił (a może było tak w przygodzie? Yarot jako osoba prowadząc na forum może wiedzieć) kampanię na przygody według miejsca w którym się znajdowaliśmy. Śmiertelność była spora, więc rotacja graczy także występowała nie mała, ale centrum drużyny zawsze stanowiła dwójka postaci które przeżyły (chociaż podobno w końcowej fazie kampanii nie grał już nikt z początkowych ludzi, a jedynym tropem był prowadzony wcześniej przez moją postać pamiętnik [mg skorzystał z tego ze pisałem go po sesjach w zeszycie]).
Skutkiem tego początki przygody przeżywała banda reporterów, a środek grupa naukowców. Ale grupa naukowców nie musiała dokładnie znać losów reporterów. Z tego co wiem znali tylko kilka elementów które przekazał jeden z nich w swym ostatnim liście. W końcu po co mieliby dowiadywać się o każdej kłótni między nimi itp?
Myślę że najlepszym wyjściem jest na początku każdego rozdziału robić małe streszczenie tego co do tej pory się wydarzyło.
 
__________________
I'm a person just like you
But I've got better things to do
Bladowicz jest offline