Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2006, 16:34   #45
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Udaję się w stronę świątyni. Gdy już jestem na miejscu idę do swojego pokoju spakować się. W międzyczasie robię sobie maseczkę z wyciągu z bagiennego żuka. Pakuję napotrzebniejsze rzeczy między innymi czerwona sukienkę. Po dziesięciu minutach, szczesćiu sekundach i dwudzestu setnych sekundach zmywam maseczkę. Maluję rzęsy tuszem XXXXXL, a usta szminką trzymającą się do 24 godzin. Jeszcze raz sprawdzam czy wzięłam najpotrzebniejsze rzeczy. Po chwili stwierdzam, że nie, więc wysypuje wszystko z torby i pakuję się od nowa. Sprawdzam czy mam klucze. Mam. Zamykam drzwi, ale przypominam sobie, iż mam na sobie starą sukienkę. Otwieram drzwi i przebieram się w nową. Teraz jestem gotowa. Zaykam drzwi i wracam do karczmy.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline