Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2009, 22:32   #21
falkon
 
falkon's Avatar
 
Reputacja: 1 falkon nie jest za bardzo znanyfalkon nie jest za bardzo znanyfalkon nie jest za bardzo znanyfalkon nie jest za bardzo znany
Witam wszystkich
.. wkońcu praca pozwoliła mi na użycie klawiatury do czegoś innego niż robienie 'dobrze innym'- to zrobię dobrze sobie i opisze swoja postać
-----------------
Falkon to jak widać człowiek, mężczyzna w wieku między 26-30 lat, wzrost 168 cm, piwne oczy, ciemne włosy, ciemna oprawa oczu, lekki (3 dniowy)zarost.
Ubrany w szary płaszcz z kapturem, w ciemna zbroje będąca połączeniem kolczugi i 'skórzanki' - na zgięciach stawów widać ewidentnie skórzane wzmocnienia, pozostała cześć pokryta na przemian skórzanymi elementami i metalowymi łańcuszkami przyszytymi na stałe do skórzanej części.
Nosi czarne spodnie z mnóstwem kieszonek oraz pasków i ciemno brązowe skórzane buty na miękkim podbiciu, mają one dziwne haczyki po zewnętrznej stronie na wysokości kostki.
Na dłoniach nosi skórzane rękawice które nie posiadają osłony na palca wskazującego.

Na szyi zwisają mu na elastycznym materiale (najpewniej jakiś rodzaj gumy) ciemne okrągłe gogle. Za pasem nosi średnia białą broń (postacie posiadające wiedzę o rodzaju broni – rapier), sztylet oraz lekką kuszę.

Falkon nie jest szczególnie rozmowna postacią, nie stara się być w centrum zainteresowania. Podczas rozmowy odpowiada krótko, zwięzłe i momentami cierpko. Zawsze patrzy na partnera rozmowy i nie spuszcza z niego wzroku.

Jak na razie jedyną istotą z która zamienił więcej niż jedno zdanie była 'wpadająca w oko” półelfka – Aria. Podczas rozmowy zauważył,że spoglądała na jego dłonie w których płynnie i gładko między palcami wędrowała złota moneta. Robił to tak szybko i sprawnie iż wydawać by się to mogło banalnie prosta czynnością.
-------------------

To mój debiut jeżeli chodzi o sesje 'na forum', grałem jako MG i gracz "na żywo",po skype, nawet na GG - ale widzę ze tam generalnie wszystko nastawione było na akcje, szybkie i konkretne zdania.. a tutaj.. powieści niczym Tolkienowskie - ale pisania tak pieknych opisów też trzeba się nauczyć.

Ze względu iż z polskiego miałem mierną (ale z maty zazwyczaj 5) będę prosił Eleanor o redagowanie moich postów.
Dlatego z góry przeprasam wszystkich wyczulonych na błedy ortograficzne, jeżeli się jakies pojawią.
 
__________________
play whit the best, die like a rest :)

Ostatnio edytowane przez falkon : 07-04-2009 o 23:01.
falkon jest offline