Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2009, 13:49   #38
Petros
 
Reputacja: 1 Petros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodze
Brat Ezekiel wchodząc do gabinetu ukłonił się kapłanowi i poczekał aż ten skończy mówić. Następnie odezwał się:
-Na wstępie muszę wyrazić podziw dla middenheimskiej świątyni. Piękna robota, winszuję...tym bardziej, że w Middenheim więcej jest wyznawców Wilka niż naszego Pana Sigmara-święte niech będzie Jego imię. Co do mojego zadania, to obawiam się, że nie jestem w stanie Wam go zbytnio naświetlić, bo i nawet nie ma czego naświetlać. Zakon podejrzewa, że w mieście rozkwitł plugawy kult wrogów Młotodzierżcy. Wiemy również, że wokół sprawy węszy Ordo Fidelis. Moim zadaniem jest przyjrzeć się sprawie i wysłać raport do Wielkiego Inkwizytora Crassiusa. Osobiście liczę na to, że uda mi się porozmawiać z jakimś Powiernikiem. Wówczas na pewno dowiem się więcej i dopiero wówczas sporządzę raport.
Zamilkł i spuścił głowę. Kaptur ma cały czas nałożony, jako że nowicjuszom zdejmować go niewolno (rzecz jasna tylko oficjalnie). Czeka teraz na odpowiedź Wielebnego Ojca.
"Mam nadzieję, że coś mi powie o Ordo Fidelis. Przydałoby się skontaktować z nimi. Póki co jednak lepiej zajmę się trochę sobą. Trzeba coś zjeść i się napić. Muszę nabrać sił."
 
Petros jest offline