Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2009, 13:36   #82
Gadul
 
Gadul's Avatar
 
Reputacja: 1 Gadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodze
Aiden Nie wiedząc co robić ruszył za Markiem po chwili, stukanie do drzwi ustąpiło, było słychać kilka strzałów a po tem stukanie i głosy za drzwi. Aiden nie wiedząc co robić czekał na dalszy bieg wydarzeń. Marek i Klara zeszli na dół, Marek otworzył drzwi i do środka wszedł kolejny żołnierz. Po dłużej chwili przedstawiania i rozmowy, Przybysz dostał coś do jedzenia i zaczął konsumować posiłek, Aiden widząc ze sytuacja się uspokaja zszedł na duł i zamknął pozostałości po drzwiach, odwrócił się do towarzyszy i powiedział: Widzę ze na razie sytuacja się uspokoiła ale nie zapomnijcie ze tylne drzwi są ciągle otwarte, musimy się zbierać jeśli można jak najszybciej i przydała by mi się jakaś bron jeśli ktoś ma zapasową a tak przy okazji jestem Aiden miło mi poznać, po chwili spojrzał gdzie znajduje się Piotr i po otrzymaniu broni ruszył w stronę Piotra.
 

Ostatnio edytowane przez Gadul : 10-04-2009 o 16:56.
Gadul jest offline