Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2009, 18:44   #513
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
Fabiano, moja postać też jest "nieobyta"... chociaż nie! Już jest Najlepszy PBF w autorskich... ekhem, na całym LI... no dobra, lepszego nie widziałem :P A teraz co do Stwórcy. Podejrzewałem Blacera chociaż nie był on na pierwszym miejscu. Kto był na pierwszym nie zdradze ale powiem że przez pewną osobę(nie powiem kogo, bo Szarlej by się obraził...) byłem typowany jako stwórca pewny. I ja się pytam, co ja takiego narobiłem ażeby snuć takie przypuszczenia, hmm? Co do uwag dla Almena(aaa, tak! są takowe!). Jeżeli Is ma dostać po mor#$@% (po twarzy^^) to niech dostanie, a zdrowo! Nie lubię takich sytuacji gdy non stop coś lub ktoś mnie ratuje(Isa). Nie mówię że to złe ale dajmy trochę realizmu Niech mu oderwą nogi, odgryzą uszy, zgwałcą z Flafi w roli głównej(zasugerowane przez synusia Berethiego :] ), wyrwą... albo nie, niech tego nie robią. Tak więc niech dostanie i tyle! Jak będzie trzeba oczywiście Nie chcę by teraz za każdym razem dostawał... i po co ja się odzywałem...

EDIT.

Dopiero teraz przeczytałem Wasze posty(hollyego i Blackera). Robi się... miodnie Almena daj chociaż Isowi pooglądać tę walkę Odwdzięczy się jakoś Asael w Szkrzydlatych i... hmmmm, zrobi co zechcesz (chyba że ktoś odradzi zanim ty przeczytasz ten post...). Nie żebym zaczynał żałować... Zrobi prawie wszystko
 
__________________
Nobody know who I realy am...

Ostatnio edytowane przez Faurin : 16-04-2009 o 18:52.
Faurin jest offline