Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2006, 13:27   #14
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Fajnie by też było ustalić jak się poznaliśmy i co sprawiło, że połączyliśmy siły Moja historia kończy się w chwili, gdy "poznałem pewną grupkę" gdzieś tam. Założyłem początkowo, że na Coruscant, ale może być to dowolne inne miejsce. Moja postać już była przemytnikiem wcześniej i miałem starego grata, YT-1300 (coś jak Sokół, ale trochę bardziej złomowaty :P). Można uznać, że ew. go sprzedałem lub złomowałem i potem jakoś wspólnie zdobyliśmy (kupiliśmy, ukradliśmy... 8)) nową, lepszą jednostkę która, jak zaznaczył Temp, stała się naszym domem i życiem. Heh... już sam scenariusz poznania się naszych postaci, zdobycia statku i rozpoczęcie kariery drużyny przemytników jest niezłym materiałem na przygodę
 
Malekith jest offline