Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2009, 09:58   #516
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Uzjel nie jest niewidzialny, po prostu jest nałożona iluzja na niego i Is i Nizzre go nie widzą/nie słyszą. Ty rzutem przełamałeś jego iluzję tak jak Barbak więc go widzisz.
Jeśli dwie osoby go zaatakują z zamiarem zabicia i rzucą lepiej no to go zabiją. Jeśli rzucą z zamiarem połamania mu rąk no to połamią. Jeśli z zamiarem odepchnięcia go od kręgu i obezwładnienia to odepchną, obezwładnią a łódź zdąży dopłynąć do brzegu i Błysk będzie bezpieczny a Uzjel straci swoją szansę póki co. Wy wygrywacie w momencie nie jak Uzjela pokonacie, tylko jak spełnicie warunek dostarczenia nieuszkodzonego Błysku na wyspę wężowców. On wygra jeśli nie dostarczycie/uszkodzicie go.
Odbierzcie maile plis, wszyscy jeśli tego nie zrobiliście wczoraj czy przedwczoraj.



EDIT:

Gah złe wieści!;( Vireless zawiesza LI na jakiś czas!;( Jędrzej mój ulubiony Męczyworanin póki co zatem urwie się i spędzi czas w knajpie przy zasłużonym pifku! Muszę tu zacytować kawałek mojego PW do Niego:

Heeeh;( No trudno;( Szkoda, gah wielka szkoda, ale rozumiem Wiesz, Vire, że drzwi na moje sesje masz zawsze otwarte!!! Zawsze kurde przyjdź tej i bez rekruta włazisz!!! ^_^ Wracaj szybko, ale spokojnie, wracaj kiedy zechcesz, my zawsze czekamy na Ciebie i Męczyworanina czy inne dwarfy!!! Daj czasem tylko znać co tam i czy żyjesz! Odzywaj się czasem, raz na tydzień, dwa chociaż!!! Każdy kryzys mija! ^_^ Nie zapomnę Waldorffa, Funghrima, dzięki że nauczyłeś mnie lubić dwarfy!!! Grało się świetnie i pamiętaj, czekamy, jakby co wracaj i nie pytaj nawet po prostu wracaj!!!

Heeh starta dla mnie bolesna i przykra, bowiem legendarny Vire jako jedyny z drużyny był na pierwszym poście TJT1! Uh. Tyle rozpaczania;( Wiem jednak, że Vire wróci! ^_^ Mam 100% przeczucie że tego Chłopa nie tracimy na zawsze, po prostu ma urlop! ^_^
[hołd] Trzymaj się Vire i pamiętaj o nas, bo my o Tobie pamiętamy!

Info dodatkowe; Rzucę pierwszy raz dla Nizzre na drowa i drugi rzut jakby co za szkieleciki/gada dla kogoś.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Kerm : 17-04-2009 o 19:15. Powód: Post pod postem
Almena jest offline