Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2009, 19:59   #521
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Odpowiedź na ważne taktyczne pytanie Szarleja; 'na koniec walki'. Uzjel ma ostatnią okazję na pozbycie się drowa właśnie teraz. Jeśli Barbak wygra ten rzut, w kolejnej turze wysiada iluzja Uzjela i wszyscy [Nizzre, Is, Kall`eh, Barbak] go widzą. W związku z ich przewagą liczebną siada wówczas w tej turze zasada 'jak ktoś chybi Uzjel wygra' - będziecie rzucać na zasadzie "jak jeden chybi to inny go wspomógł i drowa obronił" [po to jest was tam tyle;p].
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline