Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2009, 21:35   #529
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ja mam dziadowski problem z interpretacją w tym momencie TT. Obie strony bardzo si starały i zasłużyły na szacun, o wygranej zdecydował dosłownie kawałek farta i taktyka "na rozbitą drużynę" [w sensie rozdzieloną - moja ulubiona!]. Barbak faktycznie by trafił gdyby był na tym War Windzie ;/ Hyyymh powiem tak; kejsi ma podobny skill i za każdym razem zostaję zasypana pw że "on działa" i są modlitwy albo inne wrzaski ;/ Powiem wam to co X mi tu smęci. Zabijając Uzjela wrobilibyście się równie mocno, wierzcie mi... [Kejsi i Kall`eh powinni skumać, jak nie to muszą czekać kiedyś się wyjaśni].

Gdyby Uzjel dostał w pierwszej turze ratowałby was rzut na inicjatywę - gdyby Kall`eh trafił pierwszy, Uzjela by sieknął. Ale czy teraz Uzjel dostanie 1 raz to was nie zbawia. Kejsi wiem że Fufi w zanadrzu ale Fufi na Flafie i nie widzi Uzjela do tego! A i tak by mu walnął tylko 0,5 ciosu. Zastanawiam się teraz tylko gdzie Ray`gi dostał tą halabardą...

Także nic innego jak na korzyść Uzjela tym razem. Muszę powiedzieć że zasłużone - knuł, kombinował, uchował się do ostatniej chwili jako nie-Stwórca, siedział cicho jak się rozdzielaliście, kombinował z tą łodzią, tylko Barbak stanął mu na drodze! Hugs dla dzielnego orka! Jak Xer podsumował: i tak bardzo długo się utrzymaliście po tym rozdzieleniu się. U nas się to nie zdarzało jak graliśmy
Koniec tury jutro Spokojnie, dla dzielnych walczących zażarcie o Błysk Kłów też będzie jeszcze szansa za chwilę [żeby dolać oliwki do ognia i żeby Blacker nie miał wyrzutów sumienia [lol] mogę powiedzieć że DD z tego Miejsca zgarnięte!] A Isowi mogę powiedzieć - nie ufaj BNom bo z jakiej racji maja być prawdomówni?! ;3
To do zobaczenia w knajpie [Kall`eh, słyszałam, że stawiasz...]

PS Szamil; Łódź wróci do normalnych rozmiarów To nie znaczy że się na niej nie zmieścisz/z niej wypadniesz Błysk się nie zmieści, ty jesteś szczuplejszy... nieco... mwahahaha

Kejsi - Tak, drowa pociągniemy jeszcze przez moment. Dam wtrącenie specjalnie dla ciebie jędzo ~_^.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 17-04-2009 o 21:40.
Almena jest offline