Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2006, 16:03   #91
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Konrad

Płynął gdzieś w zakamarkach swojego umysłu. Widział Nathaniela i Door, ale wszystko wydawało mu się snem, czyms co przeminie i nigdy, nigdy więcej nie wróci. Bo rzeczywistość istnieje, tutaj, gdzie nie ma miejsca na bajdy, na marzenia. Liczy się tylko jak dobry jesteś i jak radzisz sobie z wygryzaniem innych. Dookoła trwa wyścig szczurów, jeden pożera drugiego.
~A jeden pożarł mnie właśnie przed chwilą~
Płynie, i oddala się..
~Jaki szczur? Przeciesz ja upadłem!~

Konrad zerwał się z podłogi. To znaczy chciał to zrobić, jednak ból głowy który prawie rosadził mu czaszkę, rzucając go z powrotem na podłogę.
Popatrzył na Door i szepnął:
-Dziękuje Ci. Gdyby nie ty... To sam nie wiem co by się stało.
Konrad nie widział zawodu na twarzy Nathaniela, patrzył się tylko na tajemniczą dziewczynkę która, jak sądził, namiesza strasznie w jego życiu. Nie wiedział jendak co się stało z Marthą. Krzyczała, a może był to tylko sen.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline