Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2009, 00:52   #59
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Moi drodzy, czy nie uważacie, ze ogólnie powinna nastąpić mobilizacja? Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie zapowiedziana częstotliwość 1 post na tydzień to minimum, żeby sesja miała akcję. Nasz GM wspomniał, że napisze w ten weekend mając nadzieję, że odpiszą osoby, które nie napisały wcześniej. Rozumiem, ale wydaje mi się, że jednak od tej pory powinniśmy postępować zupełnie inaczej. Po prostu GM wrzuca post i w komentarzach zaznacza do kiedy mają być odpowiedzi. Byłaby to forma mobilizicji i dla graczy i dla niego samego. Myślę, że ok. 5 dni jest właściwe. Potem GM ma dwa dni na odpisanie i jest ok, a jak uda się wcześniej, to tylko ok. Tymczasem ten tydzień się wydłużył, ale zauważcie, że częste było przesuwanie odpowiedzi przez GMa, który nie miał czasu na odpowiedź. Mogę to zrozumieć, ale przy zaproponowanym systemie GM miałby dwa dni, a gracze pięć i nie wierzę, żeby normalny gracz oraz normalny GM nie był w stanie się w normalnych okolicznościach wyrobić. A nienormalne okoliczności sygnalizować w komentarzach. Proponuję także nie czekać na sam koniec wyznaczonego terminu z pisaniem, bo to nie tylko przypomina zmuszanie się do grania, ale także zawalanie niektórych kolejek. W każdym razie trzeba coś zrobić, żeby nadać tempo ustalone w rekrutacji, bo na razie średnio.
 
Kelly jest offline