Wątek: Front
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2006, 18:38   #1
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Front

Ciekaw jestem jak u was wygląda gra na froncie. Tzn. wszystkie sesje w których ja uczestniczyłem rozgrywały się raczej na południu. Nie powiem było różnorodnie i ciekawie, ale dotąd jedyny robot jakiego spotkaliśmy to ekspres do kawy i to w dodatku zepsuty.
Stąd kiedyś po przeczytaniu Wieści z Frontu wpadłem na pomysł stworzenia takiego scenariusza. Jak to bywa chęci szczere, lecz zapału brak. Szkic przeleżał w biurku i jakoś ostatnio nabrałem chęci by go dokończyć. Stąd kilka pytań.
Jakie maszyny wrzucaliście do boju przeciw BG? Były to tylko małe szczęki, piły, łowcy i ogólnie małe roboty zwiadowcze, czy może mobsprzęt. A może nawet Jurrgernauty? W końcu to miałaby być walka na froncie, tudzież na obrzeżach. No i tutaj rodzi się kolejne pytanie jaką broń wtedy dać. Zwykłe karabiny, czy coś bardziej zaawansowanego. Dobre pojazdy na start, czy niech sobie radzą sami? Z jednej strony ze słabym sprzętem szybko będą gryźć piach, z lepszym za szybko się znudzą.
Inna sprawa gdzie najlepiej umieścić taką przygodę. Zachód, maleńkie miasteczko i garstka desperatów, broniąca swego dobytku, czy może wschód, dołączenie do oddziałów Posterunku, albo NY. I czy to powinna być regularna bitwa, czy raczej jakieś działania podjazdowe.
Wdzięczny bym był także za wzmiankę o dodatkach (oficjalnych lub nie) traktujących o tym zagadnieniu.
Ogólnie jestem początkującym MG, (a raczej graczem, który ze swej głupoty zgodził się go zastąpić ) i wszelkie wskazówki sa dla mnie nieocenione.
 
Glyph jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem