Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2009, 07:13   #17
andramil
 
andramil's Avatar
 
Reputacja: 1 andramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłość
Hehehehe... Czytałem wam w myślach... znaczy się bez czytania komentarzy wpadłem (i napisałem) na pomysł wizyty w karczmie.

Co do kapitana.
Ja jako gracz nie mam nic przeciwko Whiterowi. Ale jako Sonnillon mam przeciwko Moresowi.
Ale to się rozwinie w sesji.

I przypominam wszystkim:
jeśli czyjaś postać obraża czyjąś postać (Son trochę Moresa i Mores trochę bardziej Sona) to gracz nie obraża gracza! Więc mam nadzieję, że nie będzie kłótni w komentarzach. Czasami małe konflikty w sesji dają dodatkowego smaczku, ale poza nią już nie.
Mam nadzieję, że niepotrzebnie to przypominam i wszyscy gracze to wiedzieli przed moją prośbą.

Edit:
*Whiter popraw u siebie mały błąd "powinnam ci jebnąć" - chyba, ze zmieniasz płeć na zawołanie - nawet fajna by była zdolność.
*Zakładając, ze Mores wskazując palcami dalej trzyma dłoń na głowni. Uściślij bo nie wiem czy się mylę czy...
 
__________________
Why so serious, Son?

Ostatnio edytowane przez andramil : 20-04-2009 o 07:31.
andramil jest offline