Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2009, 17:10   #2
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Cieszę się Tadeus, że poruszyłeś temat tego systemu. Bo o ile o DnD słyszał chyba każdy związany z erpegami, o tyle Gasnące Słońca są chyba niszowym produktem, w Polsce jak już zauważyłeś przygniecionym nieco przez uniwersum Gwiezdnych Wojen.

O samych Gasnących Słońcach dowiedziałem się dopiero z rekruta Discordii, do którego też postanowiłem się zgłosić. Przeczytałem kilka podręczników, trochę zaczerpnąłem z sieci i gotowe, postać Evrosa z domu Hazat, byłego żołnierza sił specjalnych a obecnie Gwardzisty Feniksa, gotowa. Swoją drogą podoba mi się klimat samych podręczników, choć system tworzenia postaci mnie zabił i przemielił, ale jakoś dałem sobie radę.

Czekam niecierpliwie na sesję Discordii i poczytuję sobie wasze Odkupienie, miejmy nadzieję, że zabawa będzie przednia. Od dawna zresztą chodziły za mną klimaty space opery, a taki rycerz z dwoma gunami przy pasie i mieczem w garści to już coś. Dużym plusem wg. mnie jest nieograniczona wręcz możliwość kreacji bohatera gracza i liczba najróżniejszych uniwersów w których może się toczyć gra.

Jako maniaka militariów Zakon Bractwa Wojennego też kreuje się ciekawie, podobnie jak Liga i jej nie do końca legalne interesy.

Mam nadzieję, że nie poprzestaniesz na jednym poście czy temacie... bo system bardzo ciekawy i wart rozpropagowania na naszym forum.

Zresztą apel do tych, którzy mieli już styczność z systemem, zapraszam do dyskusji sam się chętnie dowiem od Was czegoś nowego.

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem