Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2009, 16:20   #10
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
-Nie pogardzę nagrodą, raczej też nie zrzeknę się jej na rzecz sierocińca. Wychodzę z założenia, że jak będę bogaty, to jakiś może założę, ale na razie nie jestem i wszystko co robię z pieniędzmi, to zazwyczaj chroni mój zadek przed przedwczesnym końcem.

Powiedział na stronie do Maesto, jakby wychwytując jego myśli o "szalonym paladynie" i odpowiadając na zarzut. Za szalonego się nie uważał, póki co...

-Panie Halvundrar, ja bym proponował, byśmy po prostu zaczęli dobrą, uczciwą współpracę. Wzajemna pomoc wliczona. Póki co może być też tak, że nikt o nas nie wie, wszak nie mogą mieć szpiegów wszędzie. Możemy ich infiltrować, robić zasadzki, obławy - na pewno będzie ciekawie. Oczywiście wasza pomoc mogła by obejmować także udostępnianie potrzebnych magicznych przedmiotów, czarów, hasełi odzewów bądź szyfrów potrzebnych w mieście. W końcu jeżeli mielibyśmy do nich przeniknąć, to przydałoby się być "przydatnymi", jeżeli zaś mielibyśmy ich ścigać, to szybkość będzie kluczowa. Tak czy siak, to popieram Maesta w tym, że coś do picia by się przydało. Na wiór idzie wyschnąć przy takiej pogodzie.

 
homeosapiens jest offline