Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2009, 23:25   #38
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Ehh...
Witam ponownie po dłuuugim czasie.

Nawiązując do apelu Shathry powiem jedynie, że jeśli tylko doktorek wróci na LI, to sesyja ruszy z kopyta (przynajmniej, jeżeli chodzi o mnie).
Nie, żeby mi się nie chciało nic skrobnąć, ale od niedawna mam bardzo absorbującą uwagę (i czas...) nową dla mnie sytaucję w domu (dla niedomyślnych - zobaczcie awatar, hyh ) i muszę dzielić tę niewielką ilość pozostałego dla LI czasu na wszystkie inne sesje, w których biorę udział. A nie lubię pisać "po łebkach", więc na każdy post poświęcam zwykle całkiem sporo czasu.
Ten ostatni to u mnie ostatnio towar deficytowy, więc ta sesja, mam nadzieję, że się nie obrazicie i za co Was przepraszam, do czasu powrotu DrHyde'a ma niższy priorytet, niż inne.

Mam nadzieję, że kiedy MG wróci z zaświatów (jak już odchoruje tego banana... ), będę już na tyle zorganizowany, żeby nie opóźniać tej sesji, która zapowiadała się (i wciąż myślę, że będzie) na całkiem interesującą.

Pozdrawiam!
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline