Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2009, 18:56   #18
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Czekałem na Zabulonka, ale chyba faktycznie nie ma sensu nadal czekać. Postaram się dać dziś posta. Jeśli mi się nie uda to będzie jutro.

EDIT: Tak jak obiecałem post jest. Myślałem, żeby pociągnąć go dalej tak żebyśmy jakoś do przodu poszli z sesją, ale w końcu stwierdziłem, że dam wam okazję jeszcze popisać sobie 'tak po prostu o niczym', czyli kolacja w gospodzie i pogaduchy przy piwie co byście mogli zapoznać resztę graczy z waszymi postaciami, bo w sesji znacie się długo, ale tak na prawdę jako gracze to nie wiecie nawet, w czym wasze postacie gustują, jaki mają styl rozmowy i jakie one tak na prawdę są. Teraz jest czas na to, żeby to wszystko właśnie wyszło i na interakcję między postaciami - dobrze by było, gdybyście na serio stanowili drużynę, a nie 'każdy gra sobie'. Jeśli będę widział, że nie za bardzo chce wam się w to brnąć i wolicie posunąć dalej przygodę bez jakiejś wielkiej interakcji między postaciami to dam następnego posta, który popchnie trochę akcję do przodu.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 27-04-2009 o 20:47.
Cosm0 jest offline