Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2009, 00:42   #19
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
hmmm... Skubana straż jest dobrze poinformowana, wiedział, że jestem magiem ;p

I tak na przyszłość, bo nie wiem, być może rzut wyszedł mojej postaci iście parszywie, ale Mesto to cokolwiek o nim nie mówić szlachcic, do tego staram się odgrywać go jako osobę opanowaną, w miarę sytuacji dystyngowaną, cyniczną, więc raczej nie zareagował by tak na napój bezalkoholowy. Powinien to przyjąć z obojętną twarzą, albo rzucić cyniczną uwagę, że właśnie dokładnie na to liczył.

i chyba pomyliłeś się z wypłatą, mieliśmy dostać po 200, a dostaliśmy po 300, nie to żebym narzekał ale jednak.


Edit.
Post poszedł, troszeczkę się rozpisałem i zaszalałem. Mam nadzieję, że wybaczysz mi lekki opis karczmy i wysługiwanie się BN'ami W sumie to nie wiem, czy nie przepłaciłem za przychylność kelnerki i chłopca na posyłki, ale co tam, ma się ten gest. ;p

ps. aha... Przypominam moja postać nazywa się Mesto de'Estevaro, a nie Maesto, byłbym zobowiązany do uzywania poprawnego imienia. A niech niedajboże ktoś się do niego źle (tz. Maesto) zwróci to będzie musiał bronić honoru, jeśli uzna to za kpinę ;p
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 28-04-2009 o 02:23.
deMaus jest offline