Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2009, 19:39   #20
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał deMaus Zobacz post
hmmm... Skubana straż jest dobrze poinformowana, wiedział, że jestem magiem ;p
Że tak powiem... ups :P Niestety musicie mi wybaczyć ewentualne drobne wpadki, jako nowiutko upieczonemu mg W każdym razie, gdyby ktoś miał podobne uwagi w przyszłości to piszcie mi na gg albo pw albo jakkolwiek jeszcze zanim napiszecie (inni napiszą) swoje posty to się to poprawi.

Cytat:
Napisał deMaus Zobacz post
I tak na przyszłość, bo nie wiem, być może rzut wyszedł mojej postaci iście parszywie, ale Mesto to cokolwiek o nim nie mówić szlachcic, do tego staram się odgrywać go jako osobę opanowaną, w miarę sytuacji dystyngowaną, cyniczną, więc raczej nie zareagował by tak na napój bezalkoholowy. Powinien to przyjąć z obojętną twarzą, albo rzucić cyniczną uwagę, że właśnie dokładnie na to liczył.
O jakim rzucie mówisz? Bo nie za bardzo zrozumiałem o co Ci z tym chodzi. A co do szlacheckiego urodzenia to chyba nie zareagował (pod moją komendą) w żaden ubliżający jego szlacheckiemu urodzeniu sposób - w końcu szlachta też czasem zdziwić się może

Cytat:
Napisał deMaus Zobacz post
chyba pomyliłeś się z wypłatą, mieliśmy dostać po 200, a dostaliśmy po 300, nie to żebym narzekał ale jednak.
Nie ma sprawy :P Mesto dostał w takim razie 200sz Nioh nioh :P Żartuje oczywiście - macie 300sz i się cieszcie, że dowódca straży dobry dzień miał


Cytat:
Napisał deMaus Zobacz post
Post poszedł, troszeczkę się rozpisałem i zaszalałem. Mam nadzieję, że wybaczysz mi lekki opis karczmy i wysługiwanie się BN'ami
Szczerze mówiąc jeszcze nie czytałem z braku czasu, ale nie sądzę, żebyś tak mało istotną sprawę jak opis karczmy mógł nadużyć - w końcu wy też tworzycie tą historię (tylko proszę mi nie przesadzać).
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 28-04-2009 o 19:42.
Cosm0 jest offline