Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2009, 21:10   #167
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze


Źródła energii rozrywały Ambu na strzępy. Wewnętrzny blask osłabł, ale teraz to pierścień ciągnął go za sobą. W dół. Czy to się kiedyś skończy? Jak Satanael to wytrzymywał? Ach tak, on nie musiał egzystować wśród ludzi.

"Trzeba to załatwić szybko. I szybko zapomnieć."

Otarł w końcu pot z czoła. I kucnął przy Morfie, ukrywając zmęczenie po "czarach".
- Co ja bym bez ciebie zrobił. - podrapał go za uszami i pocałował w czubek głowy.
Kot zamruczał zadowolony.
- Morf...

Nie skończył bo zwierzak ruszył przed siebie i wpadł pomiędzy strażnika i opiekuna dzieci, o którego istnieniu tak bardzo Ambu chciał obecnie zapomnieć. Morf miauknął ostrzegawczo, nie wiedzieć czemu.

- Wybaczcie mojemu przyjacielowi - Upadły ruszył za zwierzakiem - jeszcze nie przeszła mu trema po występie - uśmiechnął się przepraszająco, biorąc kota na ręce - czy mogę wam to jakoś wynagrodzić?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline