Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2009, 14:06   #226
Scoiatael
 
Scoiatael's Avatar
 
Reputacja: 1 Scoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetny
Scoiatael zdecydowanie nie był w nastroju do zwierzania się przypadkowo spotkanym na ulicy ludziom. Teraz liczyło się tylko poczekać na maga, wykonać zadanie i wrócić do leśnych towarzyszy. "Co powiedzieć, by się odczepiła i jednocześnie nie wzbudzać podejrzeń?" gorączkowo myślał. Nagle wpadł na dobry pomysł: -Właściwie nie czekam na nikogo, moje zadanie jest odmiennej natury. Mój pracodawca chce ubić interes z kimś z tamtego domu. - powiedział wskazując na Podleśną 12. - Jednak nie jest pewien czy można im ufać i zapłacić z góry połowę na, jak to mówią, zakup materiałów. Kto tam mieszka? Czym się zajmuje? Opowiedz mi proszę tutaj, gdyż nie mogę wejść do środka, mój pracodawca może się zaraz zjawić. - poprosił łowca.
 
__________________
The only way of discovering the limits of the possible is to venture a little way past them into the impossible.
Scoiatael jest offline