Wątek: Bogowie Olimpu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2009, 19:23   #25
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Po męczącym dniu Atena nie miała zbytnio ochoty by dodatkowo ślęczeć nad materiałami znajdującymi się na dysku jej komputera. Na chwilę obecną jej plemię zdawało się być w dość dobrej kondycji i nie wymagało już tak wiele kontroli jak na początku. Długi, gorący prysznic zmył z niej resztki złego humoru. Na wpółprzytomna dowlokła się do łóżka, po czym z przyjemnością wtuliła twarz w poduszkę. Nie czekała długo, sen nadszedł już po chwili…
Wsłuchując się od dłuższego czasu w ostry dźwięk budzika, w końcu wstała nie mogąc go dłużej znieść. Lekko pacnęło przyrząd dłonią uciszając go. Wskazywał dokładnie 7.01… Zwlekanie się z łóżka przez minutę stanowczo nie było w jej zwyczaju, toteż widok ten wywołał na jej twarzy krótki grymas zirytowania. Chwilę później zmywała z siebie resztki senności przy pomocy chłodnej wody. Krótka toaleta i ubranie się zajęło jej nie więcej niż kwadrans, więc już o 7.35 opuszczała swój pokój z komputerem pod pachą.
Wchodząc do jadalni bez zdziwienia dostrzegła samego Hadesa. Pracowitość i chirurgiczna dokładność nawet ją potrafiły wprawić w zdumienie. Osoby tak poukładanej o dokładnie rozplanowanym dniu nie zdarzają się zbyt często więc dziękowała w myślach temu, kto wytypował go do grupy kolonizatorów.

- Witaj doktorze. – grzecznie przywitała mężczyznę i z lekkim zdziwieniem przyjęła w odpowiedzi plik kartek od niego.
- Witaj Ateno. To są statystyki mojego plemienia i przeprowadzone przeze mnie procedury mające na celu pobudzić inteligencję homo-sapiens. Wszystko zostało zatwierdzone przez UNEFFO oraz samego Zeusa. -

Tylko po co mi to dajesz?” Na swoje szczęście powstrzymała się z tym pytaniem. Zamiast tego spojrzała pobieżnie na dane zebrane na kartkach. Zgodnie ze słowami Hadesa, wszystko było zgodne z normami i powinno przynieść wymierny efekt… ale tak się nie stało.
Usiadła naprzeciwko swego towarzysza i jeszcze raz w skupieniu przejrzała otrzymane raporty. W zamyśleniu przeczesała włosy palcami, po czym w końcu powoli odezwała się ostrożnym i spokojnym tonem.

- Coś hamuje ich rozwój, ale tego zapewne sam się domyśliłeś. Hmm… jak na razie do głowy przychodzi mi jedynie kilka czynników, ale większość można będzie łatwo wykluczyć. Najpierw proponuję polecieć do Twojego plemienia, zobaczyć jak się sprawy mają. Po drodze chciałabym ci zadać kilka pytań, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko?
Spojrzała pytająco na mężczyznę po drugiej stronie stołu.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline