Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2009, 11:51   #11
Demon Lord
 
Reputacja: 1 Demon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodze
Leizar siedział zamyślony patrząc na Arline, widział w niej coś wspólnego z nim, przez całe swoje ziemskie życie nie spotkał żadnego upadłego anioła, nie wiedział jak takiego rozpoznać, jednak to samo rzuca się w oczy, samo uczucie mówi wszystko.
Od zamyślenia oderwał go pojedynek enta z jednym z leśnych stworzeń. Leizar nie zareagował, wiedział że takie zachowanie to normalny odruch, że jak wilk zjada zająca, tak ent broni się przed wiewiórką. Bóg pomyślał o wszystkim, wszystko między sobą współpracuje, zwierzęta, ludzie...i wszystko podąża w jednym kierunku...w stronę śmierci. Teolog westchnął, on umrzeć nie może...wieczne życie na ziemi, życie o które próbują tak walczyć różne istoty, wcale nie jest nagrodą a karą. Prawdziwe życie zaczyna się dopiero po śmierci. Leizar rozumiał cierpienie pana tego domu. Nieśmiertelność to kara...w takim razie Bóg musiał ukarać tą istotę z jakiegoś powodu.
Leizar wstał i zaczął mówić, najpierw uśmiechnął się w stronę "siostry". Dostrzegł że i ona odkryła kim on jest.
-Witaj siostro - Powiedział, po czym odwrócił się w stronę skrzata.
-Skrzacie....jak dobrze zrozumiałem twój Pan jest nieśmiertelny, ja także należę do tej wąskiej grupy, i także nie mogę umrzeć, jednakże nieśmiertelność to nie nagroda !!-powiedział podniośle
-Bo głębszym zastanowieniu , dochodzę do wniosku że twój pan czymś zawinił, nieśmiertelność na tym świecie to kara nadana od Boga, nie istnieją istoty naturalnie nieśmiertelne, w takim razie pytam, czym twój Pan zawinił że został ukarany, bez odpowiedzi na to pytanie nie mam zamiaru wam pomagać. Po czym usiadł uśmiechając się.
 

Ostatnio edytowane przez Demon Lord : 05-05-2009 o 15:04.
Demon Lord jest offline