Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2006, 17:51   #22
Wilkor
 
Reputacja: 1 Wilkor ma wyłączoną reputację
Amber

Roderick

Wchodząc do wnętrza zajazdu taksuje wzrokiem całe pomieszczenie i wszystkich obecnych, po czym jakby nieco bardziej rozluźniony siada wraz z towarzyszami przy jednym ze stołów.
To co zwykle - Rzuca w stronę szynku, rozsiada się wygodnie wyciągając nogi. Kiedy na stole pojawia się kufel gęstego, mętnego piwa z pływającymi w nim grzankami, wypija potężny łyk, ociera wierzchem dłoni usta i z głośnym stuknięciem stawia kufel na blacie.

Chciałbym dodać coś mądrego o Wzorcu ale nie wiem więcej niż wy zapewne - krzywi usta w gorzkim uśmiechu - Jedyne co wiem, to to co widziałem... znikającego Alberta. Nie wiem też, która z wersji jest bliższa prawdy Tristanie ale Cienie są niespokojne od jakiegoś czasu, są takie, które stały się dużo silniejsze niż powinny być tak daleko od Amberu. Zapewne ma to jakiś związek ze Wzorcem, a to co spotkało Alberta... no cóż, możliwe, że jest to w jakiś sposób ze sobą powiązane. Przez Wzorzec właśnie. - Przerywa na chwilę wypowiedź jakby zamyślony - A jeśli tak jest... to część odpowiedzi może udałoby się znaleźć w Cieniu. Isabella też niedługo powinna przystąpić do próby Wzorca... - Kończy pozwalając by jego słowa i ich znaczenie zawisły w powietrzu.
 
__________________
Obława! Obława! Na Młode Wilki obława!
Wilkor jest offline