Wątek: Serce Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2009, 09:47   #266
Buzon
 
Buzon's Avatar
 
Reputacja: 1 Buzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie coś
Ork przebudził się ze swojego snu. Nie był on pewien czy śniło mu się to naprawdę czy nie. Usiadł na łóżku i rozmyślał.


-" Coś tu się dzieje i to bardzo niebezpiecznego. Najpierw spotykam człowieka, któremu śnie się po nocach a teraz ja w swoim śnie widzę swojego brata, chociaż nigdy o nim nie wspominałem. Może to moja podświadomość pragnie abym jednak wrócił do domu...."- Jego rozważania przerwał nagły i potężny huk.

Dobiegał on z północno-wschodniej części pałacu. Ork nie tracąc siły ubrał się i popędził w tamtą stronę. Pędził tam ile tchu. Na miejscu zauważył jak Alemir Ma zamiar zaatakować jakiegoś elfa. Elf ten był w trakcie inkantacji jakiegoś zaklęcia. Alemir nie był tam sam. Ork zauważył jakąś kobietę i jej kota. Ork wolał nie tracić czasu na rozmyślania skoncentrował się szybko na elfie i poprosił duchy aby utworzyły koło elfa "Duchowe pole". Miał nadzieję, że elf starci koncentracje a wtedy się nim zajmą. Jeśli jednak nie udało by mu się to a elf zakończył by swoją inkantację Garluk zamieniłby się w ducha aby nie otrzymać żadnych ran cielesnych. Jeśli jednak udało by mu się zdekoncentrować elfa szybko by go obezwładnił używając swojej naprawdę twardej ręki.
 
__________________
" Przyjaciel, który wie za dużo staje się bardziej niebezpieczny niż wróg, który nie wie nic."
GG 3797824

Ostatnio edytowane przez Buzon : 09-05-2009 o 19:44.
Buzon jest offline