Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2009, 09:26   #20
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Katsuhiro dokręcił kran i usiadł na krześle.

To wszystko nie miało sensu, nie tak. Wychowany w domu, w którym brutalnej sile mówiło się "nie" i nigdy nie pozwalało na to, aby siła ognia zagłuszała logiczne argumenty - tym razem też nie zamierzał prowadzić rozmowy w ten sposób.

Oparł się o szafkę i powiedział w przestrzeń:

- Jeżeli chcesz, abym Ciebie wysłuchał zrób to porządnie. Siłą niczego nie zdziałasz! Niezależnie kim jesteś i czego chcesz... Mam nadzieję, że wyrażam się jasno - nie będzie żadnego kontaktu, jeżeli dalej będziesz usiłował przełamać moją psyche. Wybór zależy od Ciebie.

"Protokół dyplomatyczny rozdział 2; dział 4 - powitania." - pomyślał i wyprostował się na krześle, choć w zasadzie powinien stać, ale tego mógłby nie wytrzymać. Otworzył część swojego mózgu, aby usłyszeć nawet najcichsze wibracje myśli.

- "Joseph Katsuchiro McCadden reprezentujący tą rzeczywistość." - myśli pobiegły w bliżej niezdefiniowaną przestrzeń - "Kim jesteś i w czym mogę ci pomóc?"

Czekał; nie pozostawało nic innego do zrobienia. Z jego strony - zrobił wszystko, aby kontaktu nie tylko nie utrudniać, ale i go ułatwić... Reszta... Czekał.
 
Aschaar jest offline