Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2009, 17:30   #24
Memo
 
Memo's Avatar
 
Reputacja: 1 Memo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumny
- Odłóż broń, męto! – ryknął krasnolud w kierunku Jorga zaraz po tym, gdy jego elfi towarzysz padł na ziemię przy okazji strącając jakieś gliniane kubki z pobliskiego stolika, które z brzdękiem rozbiły się o podłogę.
- Jak śmiesz! – wrzasnął człowiek i natarł na Durkona trzymając w dłoni miecz. Trzeba było odpuścić tę „mętę” zdążył pomyśleć nim człowiek stanął tuż przy nim. Kątem oka dostrzegając wchodzącego elfa, postanowił spróbować przekonać człowieka do poddania się. W najgorszym wypadku zbroja mnie ochroni, lub elf faktycznie pomoże mi obezwładnić tych idiotów. O, ironio!
- Draśnij mnie, a mój ochroniarz rozerwie cię na strzępy – wskazał głową Thersosa. – Na wschodzie znany jest jako Widmo z Cimbar – dodał. Z ręką w tubie z zwojami wyczekiwał reakcji człowieka, który też musiał dostrzec wchodzącego elfa. W razie czego przygotowywał się do wykorzystania kolejnyego zwóju magicznych pocisków.

d20-1 rzut na blef
 
__________________
Wszystko wolno, hulaj dusza
Do niczego się nie zmuszaj
Niczym się nie przejmuj za nic
Nie wyznaczaj sobie granic

Ostatnio edytowane przez Memo : 09-05-2009 o 17:41.
Memo jest offline