Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2009, 14:32   #27
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Szwed spojrzał na Andrew'a.
- Tylko uważaj, żeby go nie zadrapać... - mruknął, mrużąc jedno oko. - Nowy lakier położyłem - dodał i rzucił solosowi kluczyki.
Stan pojazdu pozostawiał co najmniej wiele do życzenia, a wzmianka o nowym lakierze tyczyła się chyba tych na wpół wyżartych przez korozję dziur w karoserii, zamalowanych byle jak jakąś antykorozyjną farbą w sprayu. Zresztą dziury po korozji wcale udanie komponowały się z tymi po pociskach, których również nie brakowało.

Loki podszedł do brudnych, prawie nie przepuszczających światła, składających się z wielu małych szybek okien i przez chwilę spoglądał na halę magazynu poniżej, jakby zastanawiając się nad czymś.
- Dla mnie dwa claymore'y, trzy granaty 3w1, czyli huk-błysk-dym... - zaczął mówić - do tego jakiś zgrabny nadajnik, minimum na trzy kanały. No i z osiem zapalników zdalnych, które da się podpiąć pod ten nadajnik. Weź też dla mnie z półtora metra Detcordu... - Solo przerwał na chwilę, drapiąc się swoimi wielkimi paluchami po czole. - To chyba tyle będzie... - dodał.
- Masz tu pięć stówek - podał Andrew'owi zwitek banknotów - Pewnie nie styknie, ale myślę, że jak wszyscy dorzucą tyle samo, to będzie w sam raz. W razie czego potarguj trochę - spojrzał na solosa.

- A dla ciebie Mike? - zapytał drugiego z mężczyzn. - Mam dla ciebie robotę, jeśli się zgodzisz. Mam nadzieję, że znasz się trochę na spawaniu? - dodał tajemniczo.
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline