Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2009, 19:48   #70
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Jak widać rozmowa z panem Hunt nie jest zakończona. Liczę, że odezwą się osoby, które jeszcze tego nie zrobiły. Jeżeli nie macie pytań i nie chcecie nic więcej zrobić, to napiszcie TU co robicie. Wiem, że nie wszyscy chcą się udać do swoich łóżek, dlatego chciałbym mieć potwierdzenie co, kto, robi. Macie na to czas do jutra do 20:00, później daję posta wg. mojego widzimisię.

EDIT: niepokoi mnie fakt, że w tej turze odpisały tylko 3 z 7 osób biorących udział w sesji. Wiem, że macie prace magisterskie/robotę/koty/dzieci/i inne rzeczy na głowie, ale nie może być tak, że odpisują trzy osoby (a gdyby Hellian, która zgłaszała mi nieobecność, nie odpisała to tylko dwie osoby by odpisały!), a reszta "patrzy". Wiem, że większość pytań, które powinny zostać zadane Hunt'owi, zadał Kelly z Tom Atosem, a jednak trudno mi się pogodzić z tym, że reszta milczy i że nie ma swojego zdania. Tym bardziej, że w tej turze posty mogły być krótkie. Przyznam się, że jeżeli ten stan się utrzyma w najbliższych kolejkach, to albo okroję - i to radykalnie drużynę - albo zrezygnuję.
Poza tym zawsze możecie do mnie napisać w puntkach co wasza postać robi/ chce zrobić. Zajmuje to 5, max. 10 minut, a bardzo, ale to bardzo mi pomaga! Naprawdę.

Pozdrawiam
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 10-05-2009 o 21:01. Powód: "mały" dodatek
woltron jest offline