Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2009, 21:10   #30
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
Niestety Jan poruszył problem, który trapił również Emila. Przez chwilę milczał wpatrując się w poszarzałe niebo. Nie miał odpowiedzi na to pytanie.
- Nie wiem, co my możemy - powiedział cicho - ja również nie jestem kimś, kto znałby się na walce.
Potem zastanowił się nad drugim pytaniem, chyba równie ważnym. Dlaczego sam sobie go nie zadał? Bo na Ziemi nie było niczego, co mogłoby chociaż dać ułudę sensu życia.
- Na drugie pytanie sam sobie odpowiedz - odrzekł smutno wpatrując się w Jana. - Nie wiem też kim jesteście. Lecz nie mamy żadnego wyjścia, musimy pomóc sobie i tutejszym mieszkańcom. Oczywiście możesz odejść, ale jak daleko zajdziesz w krainie, gdzie w każdym momencie może dorwać cię ten, który doprowadził te tereny do ruiny... Ktoś jeszcze ma jakiekolwiek pytania?
Kolejne pytanie popłynęło od młodej kobiety, której imię brzmiało chyba Nasarin. W każdym razie na to znał odpowiedź sensowną.
- Tego człowieka nazywają tutaj magiem i pochodzi z naszego świata. Nazywa się Differatti. Odnalazł jakiś sposób, by manipulować tym miejscem. Ponadto żyje też na Ziemi, gdzie również planuje jakieś niecne czyny, czyli w jakiś sposób doprowadza do zagłady oba miejsca - a po chwili dodał. - Zaraz... porwał twoją siostrę? Jak to możliwe?
 

Ostatnio edytowane przez Terrapodian : 10-05-2009 o 23:19.
Terrapodian jest offline