Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2009, 19:40   #22
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
Ja mogę przytaknąć prośbą Ratkina. Moja uwaga tyczy się tego, iż narracja MG jakoby próbuje łączyć klimat. Niestety klimatu łączyć się chyba nie da. Chyba. Najlepiej zastosować tajemnicę, a nie otwartość. W przygodzie prowadzonej Unioistą styl i język jest rzeczowy, często pełny nowomowy, doktryny, z elementami myślicielstwa i terminologi urzędowej, agenturalnej, wojskowej whateva etc. a dla Magów to najczęściej mistycyzm, bunt. Coś nieco odmiennego. Znaczy pewnie przylepiam gębę, no ale wiadomo o co chodzi. brzydkie słowo cross-over, troszkę krzywdzi i jednych i drugich.

ah, Osobiście wolę odpisy MG, niż krótka wzmianka o zajściach w Komentarzach, no ale w obecnej sytuacji jest zrozumiałe, że sytuacja niemal leży w naszych rękach. Ale wszelkie wątpliwości zadałem na PW i myślę, że z tym akurat problemu wielkiego nie będzie
 
Lunar jest offline