Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2009, 23:08   #29
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Hawkeye chyba tylko despotyczny i nie dający sobie rady z graczami, czy systemem który prowadzi MG będzie się do tego co piszesz stosował, a Ascharaar do takich, przynajmniej w moim mniemaniu nie należy. To po pierwsze, po drugie dyskusja jak najbardziej na miejscu w komentarzach trzech graczy, czyli cała frakcja Magów Johan, Ratkin i Lunar chce uzgodnić z MG pewne, ważne dla nich priorytety. Mag jest na tyle skomplikowanym systemem, że dyskusja w której panowie precyzują swoje stanowiska, do tego w bardzo kulturalny sposób, nie zaszkodzi sesji a wręcz pomoże rozwiać wszystkie niedomówienia. Myślę, że wymiana PW czy gg nie są tu najlepsze bo chodzi aż o trzech graczy i MG, poza tym to co pisze Ascharaar dotyczy też innych i mnie to interesuje, nawet bardzo, bo do tej pory nie grałam u Ascha, nie mówiąc, że po raz pierwszy gram w ogóle w tak prowadzonej sesji. Cóż różni sa ludzi i różne ich podejście do podręczników, jednak zwróć uwagę że Asch w nagłówku sesji napisał że jest to CLASSIC WOD więc chyba John, Ratkin czy Lunar mają prawo oczekiwać klasycznego, podręcznikowego podejścia.
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 12-05-2009 o 23:11.
MigdaelETher jest offline